21 marca - 19 kwietnia
 

Druga połowa marca będzie dla Baranów dosyć spokojna. Nie mniej jednak o ten spokój trzeba będzie też troszeczkę powalczyć.

Przede wszystkim jeśli chodzi o osoby w związkach, warto będzie zwrócić uwagę na bliską osobę, która w tym związku będzie chciała mieć trochę więcej spokoju, ciepła. Brak nawet drobnych kłótni sprawi, że w kwietniu, Wasze uczucie na nowo odżyję, bowiem nie da się ukryć, że wkradnie się Wam trochę rutyny.

Osoby samotne, powinny dać sobie na wstrzymanie. Przynajmniej do początku kwietnia. Nie warto na siłę szukać drugiej połówki. Bawcie się i korzystajcie z życia bowiem należy pamiętać, że związek wiążę się również z wyrzeczeniami.

W pracy natomiast, końcówka marca zapowiada się dosyć spokojnie, przewidywany jest krótszy czas pracy, więcej wolnego, ale z kolei kwiecień, będzie miesiącem nowych wyzwań, dodatkowych obowiązków, które niekoniecznie będą szły w parze z dobrym wynagrodzeniem, dlatego warto zacisnąć zęby i postarać się to przetrzymać bowiem kolejne miesiące mogą Wam to wynagrodzić.

Końcówka marca to również czas na poszukiwanie pracy. Nie ma co się obijać, a warto działać bowiem osoby bezrobotne, będą miały szanse na znalezienie naprawdę dobrej posady, z pieniędzmi których nawet się nie spodziewają. Dużo ofert pracy będzie w związku z epidemią koronawirusa, pomocy służbom medycznym i dostawczym, dlatego najłatwiej o pracę będzie właśnie w tej sferze.

Co do zdrowia, ewidentnie należy zwrócić uwagę na uszy. Wszelkie zapalenia, mogą być tutaj bardzo częste. Ponadto też górne drogi oddechowe, zapalenia zatok, wszelkie infekcje będą od razu musiały być zgłaszane odpowiednim służbom. Niestety ale to wszystko będzie mogło popsuć humor i plany nawet najbardziej zahartowanym osobom.

Baran

20 marca 2020

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama