Wróżka Online. Wróżby Online. Nie wahaj się. Zadaj Za Darmo Pytanie do Kart, Skorzystaj z Interpretacji Snu, Zawalcz za pomocą Rytuału o Swoją Miłość, Ezoteryka

Interpretacja snu Online

 

Interpretacją snów zajmuję się niemalże od początku mojej drogi z magią, ezoteryką. To część mojego życia, ponieważ sama od nastoletnich lat, miałam sny których nie potrafiłam zrozumieć. Potem wgłębiając się w tą tematykę, ucząc się u najlepszych, zrozumiałam czym w ogóle jest sen. Jest to przede wszystkim druga strefa naszego życia w której świadomość zanika. Mimo wielu lat nauki i tak wiem, że nie wszystkie aspekty snu można do końca wyjaśnić. Aczkolwiek już w starożytności, wiele osób podejmowało się próby interpretacji snów i wyjaśnienia ich w związku z życiem codziennym. Dzięki zapiskom, które były gromadzone, można teraz przypisywać snom poszczególne znaczenie.
Przeważnie sen interpretowany jest jako zapowiedź tego, co ma nastąpić w życiu. Lecz trzeba też pamiętać iż nie jest tak w każdym przypadku i nie trzeba snu traktować jako proroctwo, ponieważ sen może być też ostrzeżeniem, wskazówką, bądź nawoływaniem do zmiany sposobu postępowania oraz ujawnienia naszych poszczególnych cech*.Dlatego jeśli masz problem, nie wiesz co oznaczał Twój sen, boisz się, to zapraszam, a pomogę Ci zinterpretować co oznacza to, co Ci się przyśniło*.

 

 Trzy sny, z którymi zgłaszacie się do mnie najczęściej to:

Pocałunek: sen o pocałunku symbolizuje miłość, czułość, spokój, harmonię i zadowolenie z życia, ale również jest oznaką młodej miłości i świeżego romansu. Alternatywnie sen również oznacza, że trzeba wprowadzić trochę więcej romantyzmu i czułości do swoich osobistych relacji z partnerem*.
Natomiast jeśli śnisz o swoim pierwszym pocałunku, może być to zapowiedzią rzeczywistych wydarzeń, które będą miały miejsce w przyszłości, bądź tego, że właśnie tego najbardziej teraz pragniesz, potrzebujesz*.

Woda: Woda we śnie symbolizuje nieprzewidywalność twoich doświadczeń.
Sen może tak naprawdę odzwierciedlać zły stan emocjonalny, taki jak strach czy złe intencje, negatywne sytuacje, które niosą ze sobą niepewność, przeszkody lub niepożądane zmiany, których bardzo się w danym momencie obawiasz*.

Pościg: Pościg we śnie jest instynktowną odpowiedzią na zagrożenie oraz częstym motywem wynikającym z uczucia lęku. W takich snach często mamy do czynienia z zagrożeniem, które może nas zranić a nawet zabić.
Prześladowca lub atakujący może również reprezentować pewien aspekt własnej psychiki, poczucia złości, zazdrości, strachu i ewentualnie miłości, może także pojawiać się jako potencjalne zagrożenie, którego gdzieś podświadomie się bardzo obawiamy*.

Menu

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Wróżka Online. Wróżby Online. Nie wahaj się. Zadaj Za Darmo Pytanie do Kart, Skorzystaj z Interpretacji Snu, Zawalcz za pomocą Rytuału o Swoją Miłość, Ezoteryka

Reklama

Wróże z Kart Tarota, Zadaj Darmowe Pytanie do Kart Tarota, Wróżka Luna, Wróżby Online, Wróżenie Online, Tarot, Wróżka Sprawdzona, Ezoteryka, Magia Astrolog

Reklama

Reklama

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ wróżka online ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowe ♦ wróżby online ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ karta  ♦ wróżba online  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ darmowy tarot