ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

tarot, rytuały, horoskopy, tłumaczenie snów

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

Horoskop Online

Horoskop to kolejna dziedzina astrologii która się zajmuję. Jest to tak naprawdę kod, od którego może zależeć nasze całe życie. Żeby go ustalić potrzebne są trzy informacje - miejsce, data urodzenia i godzina w której się urodziliśmy o ile jest znana. Jeśli nie jest znana konkretna godzina, dobrze dowiedzieć się przynajmniej jaka pora dnia to była. To jest tak zwany indywidualny horoskop, który ustalam na dany miesiąc, więc serdecznie zapraszam.Indywidualny Horoskop miesięczny: 

 

 Specjalizuję się też w horoskopie uniwersalnym, który może być uważany za niemożliwy do opisania, aczkolwiek nic bardziej mylnego. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie opisać jak będzie wyglądał najbliższy miesiąc w danym znaku zodiaku, na podstawie dnia i miesiąca. Dlatego też raz na miesiąc będę tu opisywała konkretny znak zodiaku.

Mamy zatem 12 europejskich znaków zodiaku:

Baran 21 marca - 19 kwietnia
Byk 20 kwietnia - 22 maja
Bliźnięta 23 maja - 21 czerwca
Rak 22 czerwca - 22 lipca
Lew 23 lipca - 23 sierpnia
Panna 24 sierpnia - 22 września
Waga 23 września - 22 października
Skorpion 23 października - 21 listopada
Strzelec 22 listopada - 21 grudnia
Koziorożec 22 grudnia - 19 stycznia
Wodnik 20 stycznia - 18 lutego
Ryby 19 lutego - 20 marca

23 września - 22 października Praca - Kariera - Finanse Zastanów się nad zmianą pracy. To będzie dobry czas dla Ciebie. Nie zastanawiaj się, nie analizuj a już teraz zacznij szukać czegoś innego bowiem poszukiwania skończą się dla Ciebie sukcesem. Jeśli jednak nie chcesz tego robić teraz, przykładaj się do swoich obecnych zajęć ponieważ bagatelizowanie zadań, może skończyć się dla Ciebie niekorzystnie. To jest dobry czas na obijanie się , to czas działania. Nowa praca - nawet ta dorywcza da Ci więcej korzyści aniżeli nic nie robienie. Zastanów się nad tym i przejdź do działania. W finansach zaczniesz być osobą bardziej ostrożną. To dobrze, bo to co łatwo przyszło może łatwo odejść. Ważne aby analizować swoje wydatki, planować ustalonego budżetu i się jego trzymać. Zdrowie Zmęczenie i poirytowanie, to coś co Cię może czekać w zdrowiu. Przemęczenie, delikatne stany lękowe - nie będzie dobrze. Ale nie bój się prosić o pomoc. Czy to bliskich, czy lekarza. Wówczas ze wszystkim szybko się uporasz. Uczucia Skup się na tych których kochasz. Czy to rodzinie, czy znajomych, czy bliskiej osobie. To te osoby zasługują teraz na Twoją szczególną uwagę. Większych problemów nie widać, ale na pewno ważna będzie Twoja obecność. Twoje ciepłe słowo, czyny. Jeśli jesteś samotnikiem, z początkiem października będziesz mieć idealny czas na zmiany. Nowa znajomość może okazać się tym, czego właśnie szukasz. Do dzieła!