ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

​​​​​*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

tarot, rytuały, horoskopy, tłumaczenie snów

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

Horoskop Online

Horoskop to kolejna dziedzina astrologii, ezoteryki, która się zajmuję. To również część Wróżb Online. Jest to pewnego rodzaju kod. Żeby go ustalić zapraszam do kontaktu mailowego ze mną. To jest tak zwany indywidualny horoskop, który ustalam na dany miesiąc, więc serdecznie zapraszam*.Indywidualny Horoskop miesięczny: 

 

 Specjalizuję się też w horoskopie uniwersalnym, który może być uważany za niemożliwy do opisania, aczkolwiek nic bardziej mylnego. Wystarczy posiadać odpowiednią wiedze i doświadczenie. Dlatego też raz na miesiąc będę tu opisywała konkretny znak zodiaku*.

Mamy zatem 12 europejskich znaków zodiaku:

Baran 21 marca - 19 kwietnia
Byk 20 kwietnia - 22 maja
Bliźnięta 23 maja - 21 czerwca
Rak 22 czerwca - 22 lipca
Lew 23 lipca - 23 sierpnia
Panna 24 sierpnia - 22 września
Waga 23 września - 22 października
Skorpion 23 października - 21 listopada
Strzelec 22 listopada - 21 grudnia
Koziorożec 22 grudnia - 19 stycznia
Wodnik 20 stycznia - 18 lutego
Ryby 19 lutego - 20 marca

20 stycznia - 18 lutego Uczucia Początek roku u większości będzie dosyć spokojny, wodniki będą starały się trzymać nerwy na wodzy. Szczególnie osoby w związkach, będą doświadczać nadmiernego spokoju, nawet w sytuacjach kiedy te nerwy faktycznie mogłyby się pojawiać. Więc ważne będzie dla Wodników, aby jednak starać się jak najdłużej ten spokój w sobie mieć, starać się nie ulegać nawet najbardziej negatywnym emocjom. Osoby w luźnych relacjach, będą miały w końcu odpowiedni moment, by się określić. Albo byś dalej i zalegalizować relację, albo po prostu go zakończyć. Dla samotnych Wodników dobry czas będzie po 21 stycznia, wówczas powinny zacząć rozglądać się za drugą połówką bowiem do 3 lutego będzie idealny czas żeby spotkać osobę, z którą będą mogły spędzić resztę życia, nawiązać wyjątkową więź. Nie mniej jednak z racji iż Wodniki mają bardzo wygórowane wymagania, to dobrze będzie, żeby delikatnie je zmniejszyć, a wyjdzie to zdecydowanie na dobre. Praca - Finanse W pracy styczeń będzie bardzo intensywny, wyczerpujący, aż nadto pracowity a kumulacja obowiązków nastąpi po 5 lutego. Kluczowe będzie, by nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę i robić wszystko na bieżąco bowiem w innym przypadku narobią się zaległości które mogą Wodniki przerosnąć już w lutym. Osoby które tej pracy poszukują, niestety ale do 18 lutego w dalszym ciągu nie będą mogły ją znaleźć, nie mniej jednak po tym okresie czasu, widać pracę, która będzie mogła być i na stałe, ważne aby się nie poddawać. Zdrowie W zdrowiu Wodniki będą miały dosyć pozytywną energię. Owszem, widoczne są infekcje górnych dróg oddechowych, bóle krzyżowe, nie mniej jednak żadnych większych problemów nie widać. Ważne, by osoby które mają przewlekłe choroby, pilnowały kontrolnych wizyt u lekarza, regularności w braniu stałych lekarstw.