tarot, rytuały, horoskopy, tłumaczenie snów

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

Horoskop to kolejna dziedzina astrologii która się zajmuję. Jest to tak naprawdę kod, od którego może zależeć nasze całe życie. Żeby go ustalić potrzebne są trzy informacje - miejsce, data urodzenia i godzina w której się urodziliśmy o ile jest znana. Jeśli nie jest znana konkretna godzina, dobrze dowiedzieć się przynajmniej jaka pora dnia to była. To jest tak zwany indywidualny horoskop, który ustalam na dany miesiąc, więc serdecznie zapraszam.Indywidualny Horoskop miesięczny: 

 

 Specjalizuję się też w horoskopie uniwersalnym, który może być uważany za niemożliwy do opisania, aczkolwiek nic bardziej mylnego. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu jestem w stanie opisać jak będzie wyglądał najbliższy miesiąc w danym znaku zodiaku, na podstawie dnia i miesiąca. Dlatego też raz na miesiąc będę tu opisywała konkretny znak zodiaku.

Mamy zatem 12 europejskich znaków zodiaku:

Baran 21 marca - 19 kwietnia
Byk 20 kwietnia - 22 maja
Bliźnięta 23 maja - 21 czerwca
Rak 22 czerwca - 22 lipca
Lew 23 lipca - 23 sierpnia
Panna 24 sierpnia - 22 września
Waga 23 września - 22 października
Skorpion 23 października - 21 listopada
Strzelec 22 listopada - 21 grudnia
Koziorożec 22 grudnia - 19 stycznia
Wodnik 20 stycznia - 18 lutego
Ryby 19 lutego - 20 marca

18 lutego 2020
19 lutego - 20 marca Druga połowa lutego to będzie czas kiedy Ryby będą musiały skupić się na pracy. Pracodawca bowiem będzie wymagał zdecydowanie więcej, narzucał tempo pracy, które dla Ryb może być zdecydowanie za duże, dlatego żeby lepiej się na niej skupić, niestety ale będą musiały zrezygnować z życia towarzyskiego. Przez co niestety ale ucierpi ono dosyć mocno. Osoby szukające pracy, będą miały możliwość znalezienia dobrej posady już z początkiem marca, ale ważne będzie by wykazały się pewnością siebie i swoimi cechami przywódczymi, które bez wątpienia mają ukryte.  Finanse z całą pewnością, będą uzależnione od zaangażowania w pracy. Ryby, które będą się starały, pracowały i walczyły o swoje, mogą już w drugiej połowie marca, liczyć na dodatkowe wynagrodzenie, które podreperuje osłabiony po Świętach budżet. Marzec to będzie również czas zadbania o siebie. Nie tylko o swoje zdrowie, ale również o swoją urodę. Warto będzie porobić badania pod kątem braku witamin, których braki zdecydowanie będą, a potem wdrożyć odpowiednie leczenie i pielęgnacje, która przywróci skórze zdrowy, promienny wygląd. Sfera miłosna na przestrzeni lutego i marca będzie dosyć statyczna. Samotne Ryby, będą miały czas akceptacji swojego statusu i zaczną akceptować to że są same, a co za tym idzie popadną w codzienną rutynę. Natomiast osoby w związkach, bez wątpienia będą przezywały kryzys, który może przerodzić się w rozstanie, więc lepiej będzie od razu na bieżąco wyjaśniać sobie wszelkie sprawy.

     50 zł   -

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama