ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

tarot, rytuały, horoskopy, tłumaczenie snów

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

Zofio moja Droga, dziękuję bardzo za pomoc w rozwiązaniu problemów finansowych ale i tych uczuciowych. Teraz prowadzę swoją małą firmę i jestem w spaniałym związku. Liczę że będzie to związek na stałe tak jak Pani wyczytała z kart. Arek.

W końcu poczułem efekty działania rytuału miłosnego. Już myślałem że nic z tego i zacząłem tracić nadzieję po 3 tygodniach. Ale teraz wiem, że muszę  być cierpliwy, postępy są, odezwała się, więc jeszcze nie raz z nich skorzystam. Krzysztof

Kochana pomogłaś nam stworzyć naprawdę udany związek, będę Ci dziękował do końca moich dni. Jesteś aniołem. Dzięki Tobie wiem jakie błędy popełniałem. Wysyłam Ci moje zdjęcie wraz z ukochaną.

Pozdrawiam z całego serca, Tomasz.

Moja Droga Zofio, Twoje rozkłady były bardzo trafne przez ostatnie lata, dlatego też piszę żeby Ci podziękować że jesteś przy mnie i że zawsze mogę liczyć na Twoją pomoc w trudnych dla mnie sprawach. Krystyna

Pani czytanie z kart jest bardzo trafne w moim przypadku, bo dużo rzeczy się sprawdziło, ale jeszcze niektóre nie, dlatego czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji. 
 
Pozdrawiam,  Bożena

Pani Zofio, chcieliśmy serdecznie podziękować. Przesyłamy zdjęcia ze ślubu. Dzięki Pani, rytuałom na które się zdecydowałam, jesteśmy już po ślubie. Nawet on się nie gniewał, że postanowiłam w taki sposób o niego zawalczyć! Dziękujemy raz jeszcze.

Kasia i Artur

Zrobiłem u Pani cztery rytuały miłosne i muszę przyznać, że teraz, po tym czwartym, w końcu coś się zaczęło dziać. Cieszy mnie to bo wiem jak beznadziejny miałem przypadek. Mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej. Pozdrawiam.

 Ryszard.

Dzień dobry, wie Pani, część co Pani mówiła się sprawdziło, a część nie, no cóż, może sama zaburzyłam swój los. Ale dziękuje za Pani dobre serce.

Kasia

Długo nie sprawdzało się to, co powiedziały mi karty. Ale cały czas wierzyłem i w końcu udało mi się znaleźć pracę tak jak Pani mówiła. Mam nadzieję, że będzie to praca na stałe. Pozdrawiam M.

Jest Pani Aniołem Pani Zofio, bo po raz kolejny sprawdziło się to co Pani mówiła, bardzo dziękuje i już zadaje kolejne pytania.

Bogusia