ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

21 marca - 19 kwietnia

 

Praca - Kariera - Finanse

Najprostsze rozwiązania to najlepsze rozwiązanie. I tego trzeba się będzie trzymać w sprawach zawodowych. To nie będzie dobry czas na kombinowanie, na wymyślanie nowych rozwiązań czy czas na to aby zabłysnąć szefowi. Ważne aby się skupić na wykonywaniu swoich zajęć i przeczekać do 10 kwietnia.

Jeśli szukasz pracy, myślisz nad zmianą na coś innego, szukasz nowego zajęcia - popytaj znajomych, rodziny. Duża szansa że pomoże Ci ktoś, kogo nie podejrzewasz o pomoc a okaże się to dla Ciebie sukcesem w dłuższej perspektywie czasu.

 

Finanse będą stabilne, niespodziewane wydatki nie nadszarpną Twojego budżetu, uda Ci się nawet zaoszczędzić niemałą sumę, lecz co ważne nie pożyczaj w tym czasie nikomu pieniędzy bo duża szansa że ich nie odzyskasz.

 

Zdrowie

W zdrowiu ważne będzie aby skupić się na poprawie swojego stylu życia, lepiej zacząć się odżywiać bo kolejne miesiące mogą przynieść problemy z podwyższonym cholesterolem. 

 

Uczucia

Stałe związki będą miały do przepracowania tematy, które do tej pory były zamiatane pod dywan. Zaczną wychodzić sprawy, które męczyły i nie zostały do końca zamknięte. Ale to pozwoli Wam otworzyć się na siebie i nie warto od tego uciekać.

 

Do boju! To czas odwagi i podejmowania działania w kierunku osób na których Ci zależy. Nie warto będzie obawiać się odmów, a walczyć o swoje uczucie, o miłość która może być w zasięgu ręki jeśli jesteś osobą samotną.

Baran

20 marca 2022

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu