23 maja - 21 czerwca

Czerwiec będzie dla zodiakalnych bliźniąt miesiącem wyjazdów. Wszelkiego rodzaju, podróże, wyjazdy służbowe, dłuższe, krótkie. Każdy wyjazd będzie kończył się sukcesem, powodzeniem, dlatego nie ma się co ich obawiać. Oderwanie od codzienności dobrze wpłynie na samopoczucie i zmęczony poprzednimi miesiącami organizm. 

Widać w dalszym ciągu pogoń za finansami, które są dla bliźniąt bardzo ważną kwestią. Na szczęście pogorszenia nie będzie, ale i do poprawy daleka droga, więc warto będzie wykazać się kreatywnością i przede wszystkim swoją upartością.

Czerwiec jest bardzo dobrym miesiącem na oświadczyny, na zalegalizowanie związku, bądź wejście w poważniejszą relacje z osobą na której nam zależy. Osoby w związkach będą mogły liczyć na wsparcie swojej drugiej połówki w trudnych chwilach, ale też powinny odwzajemnić się tym samym.

 

Bliźnięta

23 maja 2019

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama