Osoby urodzone pomiędzy 20 kwietnia, a 22 maja, samorealizacja to będzie coś, co w tym miesiącu będzie chodziło po głowie zodiakalnych byków. Dbanie o siebie i swój rozwój, będzie wspomagało Słońce, które do 21 maja będzie przebywało w tym znaku. Od 8 do 12 maja, szansa na zwiększenie dochodów, które zdecydowanie mogą podreperować budżet. Osoby pracujące od 15 maja będą miały szansę na wykazanie się i pokazanie szefowi, że są warte znacznie więcej.
W miłości zdecydowanie flirt i zabawa. Osoby samotne nie będą sobie tego szczędziły ale z kolei osoby w związkach, mogą mieć poważne problemy przez swoje niedbalskie zachowanie w stosunku do drugiej osoby.
Po 21 maja do końca miesiąca, ważne by zadbać o swoje zdrowie, bowiem zodiakalne Byki mogą mieć problemy z układem krążenia ale również ze zmęczeniem organizmu, który po intensywnym początku miesiąca, może dawać sygnały że coś jest nie tak i domagać się regeneracji, więc trzeba mu ją zapewnić.
Przyjazne Bykowi znaki to Rak i Skorpion, a z kolei trzeba uważać na krytyczną Pannę.

 

BYK

12 maja 2019

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama