ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

20 kwietnia - 22 maja

 

Praca - Kariera - Finanse

Nie będzie to dobry czas w sferze zawodowej. Za dużo będziesz brać na swoje ramiona, za dużo będziesz chcieć zrobić. Nie tędy droga. Zwolnij, nie rób nic ponad swoje siły. Wówczas zostanie to bardziej docenione. Staraj się nie zwracać na siebie uwagi bowiem po 23 kwietnia możliwe rozmowy, na których nie wypadniesz korzystnie. Nie uciekaj od problemów a staraj się stawiać im czoła.

Nawet praca dorywcza będzie dla Ciebie dobra, ważne aby nie siedzieć bezczynnie. Nie załamuj się a staraj się szczególnie po 28 kwietnia szukać zajęcia dla siebie. Nie bój się próbować, uczyć na błędach. Z początkiem maja odnajdziesz swoją drogę.

 

Możliwe że odkryjesz możliwości dodatkowe zarobku, co pozwoli Ci ustabilizować swoje finanse. Pamiętaj również, że zachłanność w tym czasie to będzie Twój największy wróg. Tak się z kolei nie dorobisz. Uważaj na osoby z rodziny które mogą wymusić na Tobie chęć pożyczenia im pieniędzy. Nie ulegaj im.

 

Zdrowie

Ważne będzie aby zwrócić uwagę na układ kostny. Możliwe zwichnięcia, złamania, co może powodować rozstrój zdrowia na dłuższy okres czasu. Więcej uwagi poświęć również dla swojego ciała które może wymagać dodatkowej pielęgnacji.

 

Uczucia

Czas na poważne rozmowy w związkach. Tajemnice, skrywanie problemów, to nie jest dobre dla poważnej relacji. Podejmij poważne, stanowcze jednocześnie spokojne rozmowy, które mogą wyjaśnić wiele spraw. To pomoże Wam na nowo rozpalić namiętność w Waszej relacji.

 

Romans, krótka przelotna znajomość z początkiem maja to coś na co sobie będzie można pozwolić. Z pozoru krótka relacja, może przerodzić się w dłuższej perspektywie czasu w coś poważniejszego. Nie przegap swojej szansy! Warto być czujnym.

 

 

Byk

19 kwietnia 2022

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu