Menu

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

19 kwietnia 2023

Byk

20 kwietnia - 22 maja

 

Uczucia

 

Osoby w związkach tak naprawdę powinny spędzać miło czas we dwoje, w domu, na leniuchowaniu, warto zadbać o romantyczny klimat, nastrój, by na nowo poczuć to ukłucie w sercu, które było w momencie tych pierwszych słów KOCHAM CIĘ. Nie mniej jednak ważne aby uważać, na nerwowość pod koniec maja, ponieważ wpłynie to negatywnie na związek, może doprowadzić do przykrych konsekwencji.

 

Zdecydowanie przełom kwietnia i maja to będzie dobry czas dla samotnych Byków. Ewidentnie widać, że uda się w końcu poznać bratnią duszę, przyjaciela, a może i nawet osobę na całe życie. Ważne aby otwierać się na nowe relacje, znajomości, ale też wyjeżdżać, bowiem na takim wyjeździe będziecie mogli najprędzej się poznać, zbliżyć do siebie.

 

Finanse

 

W finansach apeluje o rozwagę, o przemyślane wydatki, zakupy, dlatego że pieniądze Byków zdecydowanie nie będą się trzymać. Szczególnie końcówka kwietnia będzie naprawdę biedna. Zagrożenie kradzieżami, czy też wyłudzeniami wzrośnie z początkiem maja, więc warto pozostać bardzo czujnym.

 

Praca

 

Praca wygląda bardzo spokojnie. Osoby zatrudnione będą miały trochę spokoju i błogiego lenistwa, a przede wszystkim będą bardziej docenione przez szefa, co sprawi że motywacja do pracy na przyszłe miesiące będzie jeszcze większa.

Osoby bezrobotne powinny się przygotować, bowiem już po weekendzie MAJOWYM, czekają Was nowe propozycję pracy, dzięki którym uda Wam się podreperować swój budżet, ale praca na stałe niestety to nie będzie więc również to trzeba mieć na uwadze. 

 

Zdrowie

 

W zdrowiu kluczowe będzie aby porobić badania kontrolne. Osoby które się leczą, będą kontynuować leczenie gdyż wyjście z obecnych problemów będzie dosyć mocno kłopotliwe. Osoby zdrowe z kolei, powinny uważać na problemy z sercem, z ciśnieniem które mogą się pojawić.

 

​​​​​*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

Reklama

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota