ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

22 grudnia - 19 stycznia

 

Praca - Kariera - Finanse

Zawodowo? Bez zastrzeżeń. To będzie czas ciężki, pracowity, czas wzmożonego wysiłku, ale to wszystko Ci się opłaci. Ważne aby się nie poddawać, ważne aby skupić się na zadaniach, na tym aby wykonywać je tak naprawdę jak najlepiej. To na pewno Ci się opłaci.

Dobry moment na zastanowienie się nad tym co chcesz robić w życiu, jakiej pracy chcesz się podjąć. To czas na rozwój. Może dobrze będzie pomyśleć nad przebranżowieniem się? Na pewno warto się nad tym zastanowić. Nie jest jeszcze za późno.

 

Zdrowie

Oj da się tutaj we znaki trochę zdrowie. I waga pokaże za dużo kilogramów i pojawią się bóle brzucha. Na pewno nie będzie to czas na postanowienia noworoczne a rozpoczęcie działania, pracy nad sobą tu i teraz. Nie ma na co czekać bo zdrowie nie poczeka.

 

Uczucia

Nie rób nic na siłę. Jeśli bliska Ci osoba nie chce rozmawiać, nie rozmawiaj. Widać ze każda Twoja próba zmiany czegoś w Waszej relacji, będzie kończyła się niepowodzeniem. Dlatego daj sobie na wstrzymanie i spróbuj tego w nowym roku. Wówczas jest większą szansa na poprawę atmosfery w Waszej relacji.

 

Masz dużą szansę na uczucie, na poznanie miłości jeszcze w tym roku. Ale pamiętaj, zostań sobą. Nikogo nie udawaj bo to szybko może wyjść na jaw i nie będzie niczym dobrym dla nowej relacji.

 

 

Koziorożec

21 grudnia 2022
Wróżka Online - Wróżby Online - Karty Tarota - Horoskop Baran - Interpretacja Snu - Darmowe Pytanie do Kart. Serdecznie zapraszam na moją stronę ezoteryczną.

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu