Menu

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Magia Horoskopu - Koziorożec - Znak Zodiaku - Wróżby Online - Pytania do Kart Tarota - Wróżka Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Indywidualny horoskop
21 grudnia 2024

Koziorożec

22 grudnia - 19 stycznia

 

Praca - Kariera - Finanse

 

Zawodowo? Bez zastrzeżeń. To będzie czas ciężki, pracowity, czas wzmożonego wysiłku, ale to wszystko Ci się opłaci. Ważne aby się nie poddawać, ważne aby skupić się na zadaniach, na tym aby wykonywać je tak naprawdę jak najlepiej. To na pewno Ci się opłaci*.

Dobry moment na zastanowienie się nad tym co chcesz robić w życiu, jakiej pracy chcesz się podjąć. To czas na rozwój. Może dobrze będzie pomyśleć nad przebranżowieniem się? Na pewno warto się nad tym zastanowić. Nie jest jeszcze za późno*.

 

Zdrowie

 

Oj da się tutaj we znaki trochę zdrowie. I waga pokaże za dużo kilogramów i pojawią się bóle brzucha. Na pewno nie będzie to czas na postanowienia noworoczne a rozpoczęcie działania, pracy nad sobą tu i teraz. Nie ma na co czekać bo zdrowie nie poczeka*.

 

Uczucia

 

Nie rób nic na siłę. Jeśli bliska Ci osoba nie chce rozmawiać, nie rozmawiaj. Widać ze każda Twoja próba zmiany czegoś w Waszej relacji, będzie kończyła się niepowodzeniem. Dlatego daj sobie na wstrzymanie i spróbuj tego w nowym roku. Wówczas jest większą szansa na poprawę atmosfery w Waszej relacji*.

 

Masz dużą szansę na uczucie, na poznanie miłości jeszcze w tym roku. Ale pamiętaj, zostań sobą. Nikogo nie udawaj bo to szybko może wyjść na jaw i nie będzie niczym dobrym dla nowej relacji*.

 

 

Reklama

Wróże z Kart Tarota, Zadaj Darmowe Pytanie do Kart Tarota, Wróżka Luna, Wróżby Online, Wróżenie Online, Tarot, Wróżka Sprawdzona, Ezoteryka, Magia Astrolog

Reklama

Reklama

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ wróżka online ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowe ♦ wróżby online ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ karta  ♦ wróżba online  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ darmowy tarot