23 lipca - 23 sierpnia

Końcówka lipca będą dla Lwów czasem rodzinnym. Rozwiązywanie sporów, problemów to będzie coś, czym lwy będą się zajmowały, będąc w to bardzo zaangażowane. Ale już z początkiem sierpnia z racji przypływu gotówki, będą chciały zadbać o siebie. Kupić sobie coś, Panie udać się do kosmetyczki, Panowanie pójdą w elektroniczne sprzęty. Na finanse nie będzie można narzekać, ale też dobrze będzie wydawać pieniądze z głową i rozsądkiem.

Lwy samotne, będą szukały sobie atrakcji. A to zajęcia w domu, a to na myśl będą przychodziły wyjazdy zagraniczne
Zdrowie będzie dopisywało, aczkolwiek powinny uważać Panie które będą w ciąży. Kontrolne badania, powinny odbywać się znacznie częściej. Lwy chorujące na nadciśnienie, powinny unikać słońca.
Osoby samotne znajdą miłość podczas spotkań towarzyskich bądź wyjazdów, aczkolwiek nie będą to relacje na stałe.

Lwy w związkach z kolei, będą bardzo starały się dominować, pokazywać że zawsze mają zdanie, są najmądrzejsze, a to może powodować konflikty które zostaną zażegnane dopiero pod koniec sierpnia.

Lew

22 lipca 2019

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama