ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

23 lipca - 23 sierpnia

 

Praca - Kariera - Finanse

To będzie dobry czas. Czas sukcesów, czas rozliczenia się z pracy którą udało Ci się wykonać na wysokim poziomie. Możesz spodziewać się dodatkowej premii, bonusu, uznania ze strony szefa. To mocno Cię podbuduje. Doda większej motywacji do działania na kolejne miesiące. Pamiętaj aby nie spoczywać na laurach i nie zadzieraj nosa!

Nie odrzucaj propozycji nowych zadań, nowej pracy którą otrzymasz od osoby ze swojego otoczenia. To będzie dobry czas, aby podjąć się czegoś nowego. Aby wstać z łóżka, zakasać rękawy i zacząć się rozwijać. Nie bój się, to zakończy się dla Ciebie sukcesem.

 

Finanse stabilnie. Dodatkowy zastrzyk gotówki może wspomóc Twój domowy budżet. Pamiętaj aby z rozsądkiem planować każde wydatki, aby przede wszystkim nie roztrwaniać ciężko zarobionych pieniędzy bo istnieje ryzyko że będziesz tego żałować. Ale uwaga, na przyjemności też postaraj się wygospodarować dodatkowy grosz.

 

Zdrowie

Ten czas to nie tylko czas pracy, ale też czas odpoczynku. Na pewno Twój organizm sam się oto upomni dlatego ważne będzie aby zrobić coś dla siebie, odprężyć się, spędzić czas na przyjemnościach które zadbają o Twoje zdrowie duchowe, psychiczne.

 

Uczucia

W związkach czas odkrywania na nowo swojej miłości, nowe wyznania, nowe okazywanie sobie uczuć, a także poznawanie się, to scementuję Waszą relacje jeszcze bardziej. Staraj się nie naciskać, niczego nie wymuszać, a wszystko przyjdzie samo w swoim czasie.

 

To samo się tyczy singli. Powoli, wakacyjny czas, to czas na letnie zwariowane szaleństwo, relacje które mogą zakończyć się związkami, ale nie skupiaj się na tym. Skup się na przyjaźni i na tym ile dobrego możesz dla siebie wynieść z każdej nowej znajomości.

Lew

22 lipca 2022
Wróżka Online - Wróżby Online - Karty Tarota - Horoskop Ryby - Interpretacja Snu - Darmowe Pytanie do Kart. Serdecznie zapraszam na moją stronę ezoteryczną.

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu