Menu

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

22 lipca 2023

Lew

23 lipca - 23 sierpnia

 

 

Uczucia

 

Lwy zdecydowanie w tym okresie czasu będą poszukiwały miłości. Wyjścia do ludzi, spotkania towarzyskie, a także szukanie na portalach randkowych drugiej połówki, to coś co będzie spędzało sen z powiek LWOM, ale i dobrze! Druga część miesiąca, będzie zdecydowanie sprzyjała temu, by samotne osoby znalazły w końcu swoją drugą połówkę chociaż ważne aby nikogo nie zmuszać do związku na siłę.

Z kolei osoby w związkach, będą cechowały się spokojem, wyciszeniem, będą dbały oto co mają, również widać że obejdzie się bez większych sporów i konfliktów w tym okresie czasu więc sielanka będzie trwała.

 

Finanse

 

Korcić Was będą również różnego rodzaju zakupy na raty, pożyczki, które nie są Wam potrzebne. Nie będzie w tym miesiącu jakoś dobrze finansowo, bowiem wydatki będą spore, ale lepiej nie zapożyczać się a odkładać pieniądze, by w późniejszych miesiącach sobie coś kupić. To nie do końca może być dobra droga. Ponadto również z racji iż nie będzie żadnych większych dodatkowych pieniędzy, to trzeba będzie dwa razy zastanowić się nad kupnem niektórych rzeczy i przemyśleć czy na pewno jest to potrzebne.

 

Praca

 

Osoby pracujące, będą miały zdecydowanie więcej pracy niż zwykle, lecz to dobrze, bowiem w przyszłych miesiącach, dzięki temu będzie można spodziewać się całkiem sporej dodatkowej gotówki i wyjścia z problemów finansowych.

Również osoby bezrobotne nie będą miały co narzekać, bo łatwo Wam się uda dostać pracę, chociażby sezonową z dobrym wynagrodzeniem.

 

Zdrowie

 

Zdecydowanie w zdrowiu poprawa. Nie widać większych dolegliwości, chociaż osoby cierpiące na przewlekłe choroby, dobrze aby nie zapominały o lekarstwach które muszą brać. Natomiast osoby zdrowe, najważniejsze by zwróciły uwagę na dolegliwości związane z układem krążenia bowiem drobne będą mogły się pojawić i konieczna będzie konsultacja lekarska.

 

​​​​​*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

Reklama

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota