tarot, rytuały, horoskopy, tłumaczenie snów

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

Witam Cię na mojej stronie, stronie która ma Ci posłużyć do kontaktu ze mną. Jestem tutaj by Ci pomóc, a przede wszystkim ulżyć Ci w Twoich problemach i smutkach.

Wróżbami zajmuję się już od 19 roku życia. Od zawsze mnie do tego ciągnęło, energia która mam w sobie, skłoniła mnie do pogłębiania tego magicznego świata, zaczęłam dokształcać się w tym kierunku by poszerzyć swoją wiedzę. Liczne kursy które skończyłam, rozmowy z nauczycielami utwierdziły mnie w tym, że chce poświęcić temu życie.

Teraz, po parunastu latach praktyki, nie żałuję tego. Odkąd pamiętam, chce pomagać, patrzeć w karty i dostrzegać nie tylko dobre ale i złe rzeczy by Ci wskazać odpowiednią drogę, ponieważ tarot to nic innego jak drogowskaz, który wskazuję nam odpowiednią ścieżkę, którą należy kroczyć. Tylko od Ciebie zależy czy z niej skorzystasz.

Ponadto specjalizuje się również w horoskopach, a także interpretacji snów. Również jeśli zachodzi taka potrzeba odprawiam rytuały, które mają na celu przyciągnąć do Ciebie to co dobre, a odsunąć te negatywne rzeczy.

Dlatego jeśli tylko odczuwasz potrzebę podzielenia się swoimi problemami, potrzebę skonsultowania decyzji jaką chcesz podjąć to oczywiście rozłożę dla Ciebie karty. Natomiast gdy tylko nie będziesz wiedzieć co oznacza Twój sen, bądź chcesz poznać swój horoskop na najbliższy miesiąc, również sprawdzę to dla Ciebie.

Serdecznie zapraszam.

Wróżbami zajmuję się już od 19 roku życia. Od zawsze mnie do tego ciągnęło, energia która mam w sobie, skłoniła mnie do pogłębiania tego magicznego świata, więc jak tylko skończyłam pełnoletność, zaczęłam dokształcać się w tym kierunku. Liczne kursy które skończyłam, rozmowy z nauczycielami utwierdziły mnie w tym, że chce poświęcić temu życie.

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama