24 sierpnia - 22 września

Zodiakalne Panny do końca sierpnia będą razem wyciszone, wyłączone z życia. Ten czas będą chciały poświecić sobie, a co za tym idzie mogą ucierpieć relacje z rodziną, znajomymi.
Osoby bezrobotne, nie będą w stanie rozglądać się za nową pracą. Będą chciały odpocząć, a przede wszystkim nabrać sił by już we wrześniu zatrudnić się w pracy, która będzie dla nich dużym wyzwaniem. Panny pracujące w sierpniu postanowią wypocząć, wziąć sobie urlop, chociaż będzie to wbrew pracodawcy, który tego urlopu nie będzie chciał za bardzo dać.

Warto by Panny zadbały o swoje zdrowie w tym okresie. By przede wszystkim zwróciły uwagę na serca, a także choroby przewlekłe gdyż bagatelizowanie objawów, może tak naprawdę skończyć się w szpitalu.

Co do kwestii uczuć, Panny będą bardzo odważne. Osoby samotne już po 13 września, będą otwarcie szukały drugiej połówki, nie tylko w życiu realnym, ale również wirtualnym. Natomiast osoby w związkach, będą starały się pielęgnować to uczucie w drugiej połowie września, by wynagrodzić swoje wycofanie z sierpnia.

Panna

23 sierpnia 2019

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama