ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

24 sierpnia - 22 września

 

Praca - Kariera - Finanse

Nie daj się wykorzystywać. To na pewno najważniejsze na czym będzie trzeba się skupić. Owszem pomoc innej osobie w pracy, jest mile widziana. Ale co za dużo to nie zdrowo. Tym bardziej iż mogą na tym ucierpieć Twoje zadania, Twoje obowiązki, które powinny być dla Ciebie w tym czasie najważniejsze.

Szukasz pracy? To dla Ciebie idealny czas. Nowa praca, zmiana pracy, to wszystko będzie teraz z korzyścią dla Ciebie, więc nie zastanawiaj się a działaj. Na pewno się nie zawiedziesz.

 

Oj finanse nie wyglądają najlepiej. Coś ewidentnie mocno nadszarpnie Twój budżet. Uważaj na kradzieże, na utratę pieniędzy niekontrolowaną bo to dosyć mocno może Cię wytrącić z równowagi szczególnie z początkiem września.

 

Zdrowie

Nie zapomnij o wodzie. To bardzo ważne ponieważ o braku nawodnienia zdecydowanie da Ci znać sucha i szorstka skóra. Ważne również będzie aby pamiętać o kontrolnych badaniach i nie zaniedbać już obecnych chorób które będą mogły wymagać skontrolowania.

 

Uczucia

Chłód, obojętność, to coś na co trzeba się będzie nastawić. Niestety ale w związkach nie będzie najlepiej. Kłótnie, spory o najmniejsze rzeczy nie będą sprzyjać namiętności. Pamiętaj że czasami lepiej coś przemilczeć, aniżeli brnąć w bezsensowną dyskusję.

 

Przed Tobą doskonały czas na znalezienie bliskiej osoby. To czas poszukiwań, próbowania wejścia w relacje, otworzenie się na ludzi. Masz bardzo duże szanse na odnalezienie miłości na całe życie. Nie zmarnuj tej okazji.

Panna

23 sierpnia 2022
Wróżka Online - Wróżby Online - Karty Tarota - Horoskop Ryby - Interpretacja Snu - Darmowe Pytanie do Kart. Serdecznie zapraszam na moją stronę ezoteryczną.

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu