Menu

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

23 sierpnia 2023

Panna

24 sierpnia - 22 września

 

Uczucia

 

Czas z końcem sierpnia, a początkiem września to będzie czas wchodzenia w nowe relacje. Panny zaczną dawać szansy osobom, które zdawać by się mogło, że skreśliły, ale jednak zmiana zdania tutaj będzie bardzo korzystna, bowiem to jest ten czas, kiedy można zaryzykować, by w przyszłości być w szczęśliwym związku.

Z kolei pary, mogą się spodziewać dzieci, zajścia w ciąże, adopcji, czy też opieki nad innym dzieckiem. W większości związkach panować będzie rodzinna atmosfera, lecz trzeba uważać, bowiem może ją popsuć osoba z rodziny, bardzo mocno manipulując Waszymi relacjami dlatego trzeba uważać aby nie dać się wyprowadzić z równowagi.

 

Finanse

 

Wydatki samochodowe zdecydowanie pochłoną większą część budżetu w tym okresie czasu, a co za tym idzie trzeba będzie odmówić sobie przyjemności, chociaż nie wszystkich, dlatego że dodatkowe pieniądze również się pojawią, więc łatwiej będzie zaplanować sobie budżet i nie popaść w długi.

 

Praca

 

Panny bez pracy w tym miesiącu dalej będą mogły odpoczywać, bo niestety ale z tą pracą będzie ciężko. Nie mniej jednak warto będzie rozsyłać CV, szukać jej, żeby już na jesieni móc podjąć się całkiem korzystnych zajęć o dobrych zarobkach.

Osoby które taką pracę mają, w końcu będą mogły pozwolić sobie na odpoczynek, urlop, który pozwoli nabrać siły, zregenerować się, czy to w domu czy na wyjeździe ale odpoczynek nie będzie zbyt długi.

 

Zdrowie

 

Nadmierne spożycie alkoholu będzie przynosiło zdecydowanie gorsze samopoczucie niż zazwyczaj, dlatego ważne będzie szczególnie w tym okresie czasu zwrócić na to uwagę.

​​​​​*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

Reklama

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota