Menu

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Magia Horoskopu - Panna - Znak Zodiaku - Wróżby Online - Pytania do Kart Tarota - Wróżka Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Indywidualny horoskop
23 sierpnia 2024

Panna

24 sierpnia - 22 września

 

Okres z końcem sierpnia, a początkiem września to będzie czas wchodzenia w nowe relacje. Panny zaczną dawać szansy osobom, które zdawać by się mogło, że skreśliły, ale jednak zmiana zdania tutaj będzie bardzo korzystna, bowiem to jest ten czas, kiedy można zaryzykować, by w przyszłości być w szczęśliwym związku.

Z kolei pary, mogą się spodziewać dzieci, zajścia w ciąże, adopcji, czy też opieki nad innym dzieckiem. W większości związkach panować będzie rodzinna atmosfera, lecz trzeba uważać, bowiem może ją popsuć osoba z rodziny, bardzo mocno manipulując Waszymi relacjami.

Wydatki samochodowe zdecydowanie pochłoną większą część budżetu w tym okresie czasu, a co za tym idzie trzeba będzie odmówić sobie przyjemności, chociaż nie wszystkich, dlatego że dodatkowe pieniądze również się pojawią, więc łatwiej będzie zaplanować sobie budżet.

Panny bez pracy w tym miesiącu dalej będą mogły odpoczywać, bo niestety ale z tą pracą będzie ciężko. Nie mniej jednak warto będzie rozsyłać CV, szukać jej, żeby już na jesieni móc podjąć się całkiem korzystnych zajęć.

Osoby które taką pracę mają, w końcu będą mogły pozwolić sobie na odpoczynek, urlop, który pozwoli nabrać siły, zregenerować się, czy to w domu czy na wyjeździe.

Alergicy będą mieli większe problemy w tym okresie czasu, wiec warto na to zwrócić uwagę, natomiast osoby zdrowe, na pewno powinny uważać na nadmierne spożycie alkoholu, które może mieć niezwykle ciężkie skutki.

 

Reklama

Wróże z Kart Tarota, Zadaj Darmowe Pytanie do Kart Tarota, Wróżka Luna, Wróżby Online, Wróżenie Online, Tarot, Wróżka Sprawdzona, Ezoteryka, Magia Astrolog

Reklama

Reklama

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ wróżka online ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowe ♦ wróżby online ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ karta  ♦ wróżba online  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ darmowy tarot