ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

22 czerwca - 22 lipca

 

Praca - Finanse - Kariera

W kontaktach zawodowych nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nie będziesz dogadywać się z osobami z pracy, czekają Cię konflikty które mogą wpłynąć na Twoje wyniki. Pamiętaj aby nie dawać się sprowokować i skupiać na swoich zadaniach a to Ci wyjdzie najlepiej.

Jeśli szukasz pracy, nie zrażaj się. Jak nie ta, to inna. Jeszcze w lipcu uda Ci się podjąć pracy która będzie dla Ciebie korzystna w przyszłości a przede wszystkim opłacalna finansowo.

 

No właśnie, finanse to nie będzie dobry czas dla Ciebie jako Raka pod kątem finansowym. Czekają Cię wydatki, niespodziewane które nadszarpną Twój budżet ale pamiętaj, ważne aby jednak się nie dołować bo z każdej sytuacji uda Ci się znaleźć wyjście. Ważne będzie aby tylko tego chcieć.

 

Zdrowie

Pamiętaj o wypoczynku i nie bagatelizowaniu nawet najmniejszego przeziębienia. To będzie czas kiedy może Ci dokuczać infekcje, której nie uda Ci się wypędzić bez pomocy lekarza. Nie wahaj się z takiej pomocy skorzystać. Wyjdzie Ci to na dobre.

 

Uczucia

Burzliwy czas dla Raków w związku. Rywalizacja, pokazywanie sobie kto jest lepszy, kto robi więcej dla relacji, kto bardziej się stara - to nie może skończyć się dobrze. Więcej kłótni niż pożytku. Dlatego spasuj. Nie warto w to brnąć. Zamiast tego porozmawiajcie szczerze, poszukajcie wspólnych rozwiązań.

 

Niestety ale samotność będzie głównie dominowała u osób bez drugiej połówki. Ale nie ma co się zamartwiać. Może to właśnie dobry czas na rozwój? Pamiętaj że to może być czas dla Ciebie!

Rak

21 czerwca 2022

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu