ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

23 października - 21 listopada


Praca - Kariera -Finanse

To zdecydowanie będzie dla Ciebie czas sukcesów. Czas docenienia przez osoby nad Tobą. Czas okazania Ci szacunku, aprobaty. Będziesz z podniesioną głową cieszyć się z tego co Ci się udało bo wszystko będzie kończyło się sukcesem, z powodzeniem będzie Cię rozpierała duma.

 

A co za tym idzie? Lepsze pieniądze, większy szacunek, więcej nowych propozycji i korzyści z tego, nad czym tyle pracujesz. Twoje finanse ewidentnie się ustabilizują co pozwoli Ci na planowanie. Może remont? Nowe meble? Albo inwestycja w siebie? Zastanów się nad tym.

 

Nie gorzej będzie u osób które szukają, bądź dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą. To dobry czas aby odważnie wejść w  biznes. Podejmować się nowych zadać, nowych rzeczy. Może coś swojego będzie dobrym pomysłem? Na pewno trzeba to rozważyć.

 

Zdrowie

Zdrowie będzie dopisywało. Generalnie prócz delikatnego bólu głowy z kocem października, nie ma tutaj większych problemów. Na pewno ważne będzie aby również pamiętać o odpoczynku i odpowiedniej ilości snu.

 

Uczucia
W domu z kolei miła atmosfera. Rodzinna, atmosfera wsparcia, dobrej energii. Ciesz się tym, nie szukaj problemów na siłę. Miłe słowo, gest z Twojej strony to na pewno zostanie docenione przez osoby które kochasz.

 

A co z samotnikami? Dla Was również dobry czas. Czas na znalezienie bratniej duszy. Może nie będą to związki na całe życie ale na pewno związki dzięki którym ta samotność przestanie tak bardzo doskwierać.
 

Skorpion

22 października 2022
Wróżka Online - Wróżby Online - Karty Tarota - Horoskop Ryby - Interpretacja Snu - Darmowe Pytanie do Kart. Serdecznie zapraszam na moją stronę ezoteryczną.

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu