23 września - 22 października

Pierwsza połowa września to będzie jeszcze czas dosyć spokojny dla zodiakalnych Wodników. Natomiast druga połowa, końcówka września, to czas pracy. Nadrabiania zaległości, a przede wszystkim czas kiedy to osoby posiadające niskie stanowisko, będą chciały się wykazać by już w październiku otrzymać awans. Październik to z kolei miesiąc podwyżek, awansów. Wodniki starające się, będą tak naprawdę miały okazję na docenienie przez przełożonego.

Finanse w tym okresie nie będą najgorsze, ponieważ ewidentnie Wodniki będą miały szanse na wygraną pomiędzy 26 września, a 20 października. Ważne by grać i się nie poddawać. Na straty są jedynie narażone osoby, które będą bezmyślnie inwestować pieniądze w niepewne akcję.

W miłości największe powodzenie będą miały kobiety, gdyż nie będą mogły odgonić się od mężczyzn, którzy zaczną o nie zabiegać już po 27 września. Osoby w związkach, powinny szczególnie zadbać o swoją drugą połówkę by czuła się doceniona, bezpieczna i szczęśliwa w tej relacji.

W zdrowiu z kolei dla Wodników przyjdzie załamanie. Jesienne przesilenie da we znaki szczególnie osobom, które mają skłonności do częstych przeziębień. Bez wizyt u lekarza się nie obejdzie, aczkolwiek najważniejsze będzie to żeby nie ignorować żadnych objawów w szczególności od 1 do 20 października.

Waga

22 września 2019

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama