ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Reklama

Reklama

Reklama

23 września - 22 października

 

Praca - Kariera - Finanse

Zastanów się nad zmianą pracy. To będzie dobry czas dla Ciebie. Nie zastanawiaj się, nie analizuj a już teraz zacznij szukać czegoś innego bowiem poszukiwania skończą się dla Ciebie sukcesem. Jeśli jednak nie chcesz tego robić teraz, przykładaj się do swoich obecnych zajęć ponieważ bagatelizowanie zadań, może skończyć się dla Ciebie niekorzystnie.

To jest dobry czas na obijanie się , to czas działania. Nowa praca - nawet ta dorywcza da Ci więcej korzyści aniżeli nic nie robienie. Zastanów się nad tym i przejdź do działania.

 

W finansach zaczniesz być osobą bardziej ostrożną. To dobrze, bo to co łatwo przyszło może łatwo odejść. Ważne aby analizować swoje wydatki, planować ustalonego budżetu i się jego trzymać.

 

Zdrowie

Zmęczenie i poirytowanie, to coś co Cię może czekać w zdrowiu. Przemęczenie, delikatne stany lękowe - nie będzie dobrze. Ale nie bój się prosić o pomoc. Czy to bliskich, czy lekarza. Wówczas ze wszystkim szybko się uporasz.

 

Uczucia

Skup się na tych których kochasz. Czy to rodzinie, czy znajomych, czy bliskiej osobie. To te osoby zasługują teraz na Twoją szczególną uwagę. Większych problemów nie widać, ale na pewno ważna będzie Twoja obecność. Twoje ciepłe słowo, czyny.

 

Jeśli jesteś samotnikiem, z początkiem października będziesz mieć idealny czas na zmiany. Nowa znajomość może okazać się tym, czego właśnie szukasz. Do dzieła!
 

Waga

22 września 2022
Wróżka Online - Wróżby Online - Karty Tarota - Horoskop Ryby - Interpretacja Snu - Darmowe Pytanie do Kart. Serdecznie zapraszam na moją stronę ezoteryczną.

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

Menu