Menu

Tarot, rytuały, tłumaczenie snów, horoskopy

19 stycznia 2023

Wodnik

20 stycznia - 18 lutego

 

Uczucia

 

Początek roku u większości będzie dosyć spokojny, wodniki będą starały się trzymać nerwy na wodzy. Szczególnie osoby w związkach, będą doświadczać nadmiernego spokoju, nawet w sytuacjach kiedy te nerwy faktycznie mogłyby się pojawiać. Więc ważne będzie dla Wodników, aby jednak starać się jak najdłużej ten spokój w sobie mieć, starać się nie ulegać nawet najbardziej negatywnym emocjom. Osoby w luźnych relacjach, będą miały w końcu odpowiedni moment, by się określić. Albo byś dalej i zalegalizować relację, albo po prostu go zakończyć.

Dla samotnych Wodników dobry czas będzie po 21 stycznia, wówczas powinny zacząć rozglądać się za drugą połówką bowiem do 3 lutego będzie idealny czas żeby spotkać osobę, z którą będą mogły spędzić resztę życia, nawiązać wyjątkową więź. Nie mniej jednak z racji iż Wodniki mają bardzo wygórowane wymagania, to dobrze będzie, żeby delikatnie je zmniejszyć, a wyjdzie to zdecydowanie na dobre.

 

Praca - Finanse

 

W pracy styczeń będzie bardzo intensywny, wyczerpujący, aż nadto pracowity a kumulacja obowiązków nastąpi po 5 lutego. Kluczowe będzie, by nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę i robić wszystko na bieżąco bowiem w innym przypadku narobią się zaległości które mogą Wodniki przerosnąć już w lutym.

Osoby które tej pracy poszukują, niestety ale do 18 lutego w dalszym ciągu nie będą mogły ją znaleźć, nie mniej jednak po tym okresie czasu, widać pracę, która będzie mogła być i na stałe, ważne aby się nie poddawać.

 

Zdrowie

 

W zdrowiu Wodniki będą miały dosyć pozytywną energię. Owszem, widoczne są infekcje górnych dróg oddechowych, bóle krzyżowe, nie mniej jednak żadnych większych problemów nie widać. Ważne, by osoby które mają przewlekłe choroby, pilnowały kontrolnych wizyt u lekarza, regularności w braniu stałych lekarstw.

 

​​​​​*Nie gwarantuję 100% skuteczności, trafności wróżb, ani tego że będę w stanie Ci pomóc w 100%. Również nie daję 100% gwarancji, że rytuał przyniesie oczekiwane rezultaty. Skuteczność oraz trafność mogą różnić się w zależności od danej sytuacji.

Reklama

Reklama

Reklama

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota